Android arka planda çalışan uygulamaları kapatma Android çalışan uygulamaları kapatma Android için uygulama kapatıcı

Etiketler: Android, Android açık kalan uygulamaları nasıl kapatırım

Android Açık Kalan Uygulamaları Kapatma Uygulaması İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android Açık Kalan Uygulamaları Kapatma Uygulaması İndir

Advanced Task Killer adlı bu ücretsiz Android uygulamasını cihazınıza yükleyerek arka planda açık kalan siz farkında olmadan çalışan uygulamaları kapatan bir uygulamadır. Özellikle cep telefonu kullanıcılarının baş belası haline gelen bu durum oldukça sinir bozucu bir durumdur. Çünkü açık kalan uygulamalar cihazınızı yavaşlattığı gibi bataryanızın ömrünü de kısaltacaktır. İstemediğiniz uygulamaları kapatarak telefonunuzun belleğinde yer açmış olacaksınız böylece cihazınızı hızlandırmış olacaksınız. Advanced Task Killer Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyebileceğiniz aktif olarak ve arka planda kullanılan uygulamaların sistem verilerinizi tüketmesini önlemek ve şarjınızın kısa sürede bitmesini istemiyorsanız mutlaka yüklemeniz gereken bir uygulamadır.

Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan uygulama 97kb boyutunda alan kaplıyor. Uygulamayı indirip kurmak sadece birkaç saniyenizi alacaktır ve tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamayı çalıştırdığınızda sisteminizde anlık olarak çalışan uygulamaların bir listesi karşınıza çıkacaktır. Normalde büyün uygulamalar seçili olarak karşınıza çıkıyor. Kill Selected Apps seçeneğine dokunduğunuzda tüm seçili olan uygulamalar kapanır. Burada kapanmasını istemediğiniz bir uygulama var ise üzerine gelip tıklayarak o uygulamanın kapanmasını önleyebilirsiniz.

Advanced Task Killer uygulamasının Widget desteği bulunmaktadır. Widget olarak seçip simgesine tıkladığınızda otomatik olarak açık kalan uygulamalarınızı sonlandıracaktır.

Advanced Task Killer Uygulama İndir

Son Aramalar: Android, Android açık kalan uygulamaları nasıl kapatırım, Android arka planda çalışan uygulamaları kapatma, Android çalışan uygulamaları kapatma, Android için uygulama kapatıcı

android açık uygulamaları kapatma, android güncelleme kapatma, xperia s uygulama kapatma, sony ericsson xperia arc s açık uygulamaları kapatma, sony xperia s açık uygulamaları kapatma, xperia arc s açık uygulamaları kapatma, android açık kalan uygulamalar, xperia arc s uygulama kapatma, sony ericsson xperia arc s uygulama kapatma, xperia açık uygulamaları kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver