Andorid için Dizi, Film ve Canlı TV İzleme Uygulaması Ücretsiz İndir tvyo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Andorid için Dizi, Film ve Canlı TV İzleme Uygulaması tvyo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda tvyo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş grubunun, tvyo.com web sitesiyle entegreli olan android tvyo uygulaması ile birçok popüler TV dizilerinin bölümlerini bulabileceğiniz gibi ayrıca canlı TV, spor ve müzik kliplerine aktif internet bağlantınız olan her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Spor gündemini takip ederek, futbol, basketbol, voleybol ve tenis turnuvaları hakkında güncel vidyoları izleyerek her an gündemi takip edin. Ayrıca kumandan özelliğiyle TV’nizi android cihazınızdan kontrol edebileceksiniz.

Tvyo uygulaması genel olarak Doğuş grubunun kanallarını ve tv şovlarını barındırıyor. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye gibi yarışma programlarını da mobil cihazınızdan takip edebilmenizde mümkün.

Android Tvyo’da Yer Alan Dizilerin Bazıları

Muhteşem Yüzyıl
İşler Güçler
Leyla ile Mecnun
Revolution
Bahzat Ç.
Şubat
Bir Erkek Bir Kadın
Being Human
Seksenler
Hit & Miss
Sakarya Fırat
Ağır Roman Yeni Dünya
Dila Hanım
Game of Thrones
20 Dakika
The Newsroom
Şevkat Tepe
FirarBabalar ve Evlatlar
İnsanlar Alemi 
Evlerden Biri
İffet

Android Tvyo’da Yer Alan Canlı TV Kanalları

Star
Ntv Spor
Cnbc-e
Ntv
Kral TV
Kral Pop TV
e2

Tvyo 4 güncellemesi sonrasında:

Android 3 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlarda görüntüsü iyileştirmesi, Android 3 ve altı işletim sistemine sahip cihazlarda ise sorunlarında giderilmesi sağlandı. Söz konusu güncelleme ile 3G ile de yayınlar izlenebilecek. Uygulama geliştiricileri, yardm bölümüne uygulama ile daha çok bilgi eklediler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver