Anaokulu ve Kreş Kayıt Programı Ücretsiz İndir Tırtıl Anaokulu ve Kreş Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Anaokulu ve Kreş Kayıt Programı Tırtıl Anaokulu ve Kreş Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tırtıl Anaokulu ve Kreş Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tırtıl Anaokulu ve Kreş Programı, diğer okul programlarından farkı sadece anaokulu ve kreş sahiplerine hitap eden bir programdır.

Tırtıl Anaokulu ve Kreş Programı sayesinde eskiden olduğu gibi sayfalar dolusu evraklarla ve üzerindeki bilgileri yazıp silmekle uğraşmayacaksınız. Program sayesinde öğretmen ve öğrenci bilgilerini kolayca girebilecek uğraşsız bir şekilde kayıtları düzenleyebilecek, silebilecek bunun yanında yazıcıdan çıktı alabileceksiniz. Zira programın sahip olduğu yardımcı menüsü sayesinde kurum bilgileri, öğrenci bilgileri, öğretmen bilgileri ve sınıf bilgileri gibi verileri girmenizi kolaylaştırıyor.

Programın özellikleri bununla sınırlı kalmamakta, öğrenci ile ilgili tüm ayrıntıları (veli bilgisi, kardeş bilgisi, kimlik bilgileri, devamsızlık vb.) girebilmenizi sağlamakta.

Önemli: Programa giriş yapabilmek için kullanıcı adı “TIRTIL” şifre “TIRTIL” ve eğitim yılını “2009-2010″ seçiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver