Anaokulu Takip Programı Ücretsiz İndir Loft Anaokulu Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Anaokulu Takip Programı Loft Anaokulu Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Loft Anaokulu Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Anaokulu yönetimi için gerekli tüm özellikleri bir araya toplayan Loft Anaokulu Programı, öğrenci kayıt girişinden ödeme takibine kadar her alanda yararlanılabilecek bir program.

Programın Özellikleri:

*Öğrenci bilgilerini detaylı olarak saklayın ve takip edin. *Her öğrenciye ödeme planı çıkartıp sonradan ödediği tutarları da kayıt altına alarak tek ekranda borç ve ödenen tutarları görün ve takip edin.*Sınıfları oluşturun, ve sınıf listelerine çok kolay ulaşın. *İstediğiniz türde öğrenci bilgi listelerini alın.*Hızlı taksit girişi ile sınıflara özel ödenen taksitleri kolayca girin. *Aylara göre Sınıflar bazında senelik taksit ödemelerini tek listede takip edin *Topluca öğrenci velilerine e-posta gönderin. *Personel bilgilerini, maaş hesaplarını, cari hareketlerini kolayca kayıt altına alıp, hesap tablolarına hızlıca ulaşın. *Malzeme, gider, ve firma tanımlarını yapın, alım faturası yaparak, aldığınız ürünlerin çok detaylı rapor listelerine ulaşın. Gider hareketlerinizi girerek ana gider başlıklar ve detaylı giderleri istediğiniz tarih bazında listeleyin. Alışveriş yaptığınız firmaların tüm cari hareketlerini kolayca girin ve takip edin. *Otomatik mizan tablosuna ulaşın. *Demirbaşlarınızın kaydını yapın, listeleyin. *Çoklu kullanıcı tanımlayarak istediğiniz kullanıcıya istediğiniz yetkileri vererek sınırlandırma yapın.* Her eğitim öğretim yılı için farklı veritabanları oluşturun.*SQL veritabanlı, ağ ortamında çoklu kullanıcılı avantajıyla değişebilir farklı menü temalarıyla, pratik, esnek, çok güvenli ve hızlı olan özellikleriyle her türlü anaokulu ihtiyacınıza cevap verecek bir programı kullanmanın zevkini yaşayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver