Amerikan Kalp Vakfı Diyeti Faydaları Zararları-Amerikan Kalp Vakfı Diyeti 1 2 3 Faydaları 3 gün Yapanlar Yorumlar ve Yaptım Diyenler Hakkında Bilgi

Aşağıda Amerikan Kalp Vakfı Diyeti Faydaları Zararları-Amerikan Kalp Vakfı Diyeti 1 2 3 Faydaları 3 gün Yapanlar Yorumlar ve Yaptım Diyenler ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Amerikan Kalp Vakfı Diyeti Faydaları Zararları-Amerikan Kalp Vakfı Diyeti 1 2 3 Faydaları 3 gün Yapanlar Yorumlar ve Yaptım Diyenler

Amerikan Kalp Vakfı Diyeti olarak te bilinen bu karbonhidrat ve protein ağırlıklı diyet türü, 3 günde 3 kilo verdiren diyet olarak ta bilinmektedir. Amerikan Kalp vakfı diyeti yapanlar ve bu diyetle kilo verenler, kalp vakfı diyetinin 3 günlük süre boyunca çok fazla bir yorgunluk ve bitkinlik hissi oluşturmadan zayıflattığını söylüyorlar. amerikan kalp vakfı diyeti yaptım diyenler ile yaptığımız görüşmelerde bir çok amerikan kalp vakfı diyet listesi türünün olduğunu gördük. Bunlara amerikan kalp vakfı diyeti 1 , amerikan kalp vakfı diyeti 2 , amerikan kalp vakfı diyeti 3 gibi isimler veriyorlar. amerikan kalp vakfı diyeti zararları da 3 günlük kısa bir diyet olduğu için pek yok diyebiliriz. amerikan kalp vakfı diyeti ile ilgili yorumlar da iyi yönde. Sizler de amerikan kalp vakfı diyeti yapanlar arasındaysanız kullanıcı yorumları kısmına diyet ile ilgili tecrübelrinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hedef: 3 günde ortalama 3 kilo.
Günlük kalori: 900 Kcal

İçerdiği vanilyalı dondurma ve fıstık ezmesi ile ünlü Kalp Vakfı diyetinin bu düşük kalorili versiyonu 3 günden fazla sürdürülmemeli. Yağ ve protein oranı yüksek bir diyet.

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ

1. GÜN

Sabah : Sade kahve/çay, yarım greyfurt, 1 dilim tost ekmeği, 2 çorba kaşığı fıstık ezmesi
Öğle : Yarım tabak ton balığı, 1 dilim tost ekmeği, kahve, çay ya da soda
Akşam : 2 dilim et, 1 tabak yeşil fasulye, 1 elma, 1 kase vanilyalı dondurma

2. GÜN

Sabah : 1 yumurta, yarım muz, 1 dilim tost ekmeği, sade kahve/çay
Öğle : 1 tabak lor peyniri, 3 tuzlu kraker
Akşam : 2 sosis, 1 tabak brokoli veya karnabahar, yarım tabak havuç, yarım muz, yarım tabak vanilyalı dondurma

3. GÜN

Sabah : 5 tuzlu kraker, 1 dilim çedar peyniri, 1 elma, sade kahve/çay
Öğle : 1 katı yumurta, 1 tost ekmeği
Akşam : 1 tabak ton balığı, 1 tabak karnabahar, yarım kavun, yarım vanilyalı dondurma

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver