AMELİYATSIZ YÜZ GERME YÖNTEMİ-AMELİYATSIZ YÜZ LİFTİNGİ Hakkında Bilgi

Aşağıda AMELİYATSIZ YÜZ GERME YÖNTEMİ-AMELİYATSIZ YÜZ LİFTİNGİ ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AMELİYATSIZ YÜZ GERME YÖNTEMİ-AMELİYATSIZ YÜZ LİFTİNGİ

Yüzümüz zamanla yaşlanma ve yer çekiminin etkisi ile sarkmaya başlar. Yüzdeki bu sarkmalar her ne kadar belirli bir dereceye kadar yüz yogası, yüz germe egzersizleri ve yüz gerdiren hareketler ile belirli bir dereceye kadar yavaşlatılabilinse de neticede estetik ve kozmetik yöntemler eninde sonunda kullanılmak zorunda kalınacaktır. Yüz germe yöntemleri arasında son dönemlerde ameliyatlı yüz germe operasyonları kadar ameliyatsız yüz lkaldırma ve germe teknikleri de yoğun biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Ameliyat kelimesi bir çok kişiye korkutucu geldiği için artan bir katılımla ameliayatsız yüz gerdirme yöntemleri popüler hale gelmektedir.

 

1.Ameliyatsız Yüz Liftingi Bu Bioptik Program yüz kontüründeki germe ve şekil verme işlemleri için mükemmel kas lifting etkisi ile cilt sıkılaşmasını sağlar.15 dakikalık yoğun program yüz kaslarına egzersiz yaptırarak toparlar, ince çizgileri azaltır, sarkık cildi ve kasları sıkılaştırır, yüze genç bir görünüm kazandırır.

 

2.Derin Kas Sıkılaşması Yüz kasları ve cildi aşırı gevşek, sarkmaların oluşturduğu katlara sahip bazı cilt vakaları ile karşılaşılır. Derin Kas Sıkılaşma Programı yüz kaslarının temeline derin stimülasyan sinyalleri göndererek cildi hafifçe gerer, yüz kontüründe aşamalı olarak anti aging toparlaması yapmak için kasları gerer ve sıkılaştırır.

 

3.Cilt Sıkılaşması Yüz kaslarının toparlanmasından sonra sıkılaştırılmasında idealdir ayrıca cilt yenileme etkisi de bulunmaktadır. Bu Bioptik Program Elastin ve Kolajen üretimini arttırarak yüz cildinin sıkılaşmasına ve elastikiyetinin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.

 

4.Lenfatik Drenaj Bu Bioptik Programın düşük frekanslı karma stimülasyon modeli yüz kaslarına hafifçe masaj yapar, şişlikleri düzenlemek ve toksinleri atmak için lenfatik sistemi harekete geçirir.Bu program cilt bozukluklarının düzelmesi ve cilt sağlığı için ideal bir programdır.

 

5.Dolaşım Bu hafif Bioptik Program bölgesel kan akışını hızlandırmak, cildi rahatlatmak amacı ile kılcal damarları güçlendirir ve cilde genç bir görünüm kazandırır.

 

6.Nemlendirme Masajı Bu Bioptik Program yüzde oluşan stress ve yorgunluğu gidermek ve cildi rahatlatmak için tasarlanmıştır. Bu hafif rahatlatıcı vuruşlar yorgun cildi ve yüz kaslarını rahatlatır ve yeniden enerji verir, cilt üzerinde iyi ve zinde hissetmeyi sağlamak için endorfin salgılanmasını destekler.

 

7.Koruma Yüz şekillendirme programları tamamlandıktan sonra uygulanan Futura Pro Yüz Koruma Programı tüm yapılan bakım etkilerinin artırılarak uzun süre cilde olan faydalarının korunmasını sağlar. Bu yoğun Program Ameliyatsız Yüz Liftingi, İnce Çizgi Azaltımı, Kolajen ve Elastin Artırılması, Toksin Atımı, Lenfatik drenaj ve Cilt Yenileme için kullanılan tüm sinyalleri içeren bir döngüden oluşmaktadır.

 

Yüz liftingi, yaşlanma, sık sık kilo alıp verme,aşırı mimik hareketleri ,UV ışınları gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma, gevşeme ve kırışıklıklar ile mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir. Yüz liftingi için biyostimilasyon uygulaması ile çalışan bilgisayar programlı cihaz kullanılmakta ve bu cihaz yardımı ile ağız,çene,boyun,yanaklar,göz çevresi ve alın bölümü dahi ana kas grupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüzde oluşan yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanmaktadır.Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere 12_15 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanmaktadır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver