Ameliyatsız Burun Estetiği, Ameliyatsız Dudak Estetiği, Ameliyatsız Estetik

ameliyatsız estetik cerrahi, ameliyatsız estetik tedavileri, ameliyatsız estetik yöntemleri, ameliyatsız estetikler

Ameliyatsız estetik uygulamaları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz ayları yaklaştıkça estetik operasyonu yaptıranların sayısı da giderek artmaktadır. Burnundan, kaşından, gözünden yada dudaklarından memnun olmayanların çoğu bıçak altına yatmaktan korkmuyorlar.Ya korkanlar? İşte onlar için yeni bir dönem başlıyor, ameliyatsız estetik dönemi…

 

Sadece güzelleşmek için değil, sağlık problemlerini ortadan kaldırmak içinde estetik operasyon geçirenler var. Ama çoğu zaman güzelleşmek için bıçak altına yatılır. Vücudunun herhangi bir bölgesinden memnun kalmayanları bıçak altına yatmaktan kurtaracak ameliyatsız çözümler üretiliyor.

Japan Trend Shop adlı bir firma, üretmiş olduğu cihazlar ile ameliyatsız estetik uygulamalarında büyük değişiklik yaratıyor. Burun, göz altı torbaları ve dudak gibi daha birçok bölgede kullanılacak olan cihazlar, ameliyatsız olarak istenilen görünümü kişiye kazandırıyor. Bıçaksız estetik uygulamaları şimdiden çok ilgi gördü.

“Hana Tsun” adlı ürün burnundan memnun kalmayanları mutlu edecek. Bu ürün her gün yirmi dakika burun deliklerine sokuluyor .Bir zaman sonra burna estetik bir görünüm kazandırıyor. Aynı şekilde başka bir ürünün de göz altı torbalarını yok ettiği söylenmekte. Göz altı torbalarına yerleştiren ve elektrikle çalışan iki ped, verdiği titreşim ile göz altı torbalarını yok ediyor. Yine aynı firmaya ait başka bir üründe dudaklarının inceliğinden şikayet edenleri mutlu edecek gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver