Ameliyatsız Burun Estetiği, Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılır, Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir

ameliyatsız burun estetiği yaptırma, ameliyatsız dolgu burun estetiği, ameliyatsız dolgu burun estetiği ameliyatsız dolgu burun estetiği nedir, burun estetiği ameliyatsız

Ameliyatsız burun estetiği

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Duyu organlarımızdan olan burun, ya doğuştan yada sonradan meydana gelen etkenlerden ötürü estetik olarak pek hoş görünmüyor olabilir. Sadece estetik görünümü değil, sağlığı da tehdit eden sorunlar burunda meydana gelebilir. Burun estetik ameliyatı ile bu sorunları ortadan kaldırılması mümkün.

 

Estetik ameliyatı tercih edenlerin sayısı gittikçe artmakta. Kimisi güzelleşmek kimiside sorunlarından kurtulmak için estetik ameliyata başvuruyor. Sağlık sorunlarından kurtulmak isteyip neşter korkusundan dolayı ameliyatı erteleyenler de yok değil. Gelişen teknoloji sayesinde bu korkular artık geride kalıyor.

Neşter korkusu yaşayanların bu endişesini geride bırakacak yepyeni burun estetiği yöntemi var! Neştersiz burun estetiği operasyonu ile 5 dakikada yeni burnunuza kavuşabilirsiniz. Estetik ve Plastik Cerrah Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, bu yöntem ile burnunuzun operasyon sonrası nasıl olacağını görme imkanının da olduğunu söylüyor. Ameliyatsız burun estetiği nasıl olur, Dr. Erol Kışlaoğlu anlatıyor:

“Dolgu estetiği yöntemi sayesinde yeni burun şekli hasta tarafından belirleniyor. 1 yıl gibi geçici bir süre dolgu maddesiyle sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz. Fakat her yıl burun şeklini dolgu maddesiyle yeniletmek zorundasınız. Bu yöntem kısa sürelik değişiklik isteyenler için oldukça ideal.

Ameliyatsız burun estetiği nasıl yapılır?

Öncelikle hastanın burnu muayene edilir. Muayene esnasında burnun resimleri çekilir ve bilgisayarda gerekli düzeltmeler yapılır. Burna ağrı giderici anestezik bir pomat sürülür. Ardından burun kemiği üzerine dolgu maddesi enjekte edilir. Burna 5 dakikalık bir masaj uygulanarak, hastanın istediği şekil verilir. Herhangi bir dikiş, alçı yada sargı uygulanmaz. Sadece buz uygulaması yapılır. Eğer kişi yeni burnundan memnun olur ise ameliyat ile kalıcı şekilde verilebilir.”

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver