AMD İşlemci Overclock Programı Ücretsiz İndir AMD OverDrive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AMD İşlemci Overclock Programı AMD OverDrive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AMD OverDrive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AMD OverDrive uygulaması AMD çipsetli ürünlerin kapasitesini, esnekliğini ve ayarlanabilirliğini en yüksek hale getirebilmek için yaratılmış bir program.

Sistem düzenini sağlamak, performansı optimize etmek, soğutmayı kontrol edebilmek için çeşitli parametreleri düzenlemenize izin veriyor. İşlemciniz üzerinde tam bir kontrol sağlayabileceğiniz bol seçenekli bir arayüz sunuyor.

AMD OverDrive’ın temel bazı nitelikleri şu şekilde:

Overclock seçenekleri çok geniş. Dünyanın en ünlü overclock uzmanları tarafından kullanılıyor ve gerçek zamanlı overclock deneyimi sunuyor. İşlemci, hafıza ve çipsetiniz üzerinde büyük kontrol sağlıyor.

AMD Black Edition Bellek Profilleri sayesinde yüksek hızlı DDR3 performansına erişebilirsiniz. Daha fazla performans için belleğinizi de overclock edebilir ya da bant genişliğini artırabilirsiniz.

AMD Akıllı Profiller sayesinde en çok kullandığınız programlar için performansınızı ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz hazır profilleri kullanabilir dilerseniz de kendi profillerinizi yaratabilirsiniz.

Fan Kontrolü sayesinde PC’nizi gözleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.AMD Overdrive sayesinde overclock’un nasıl yapıldığını hiç bilmeseniz bile kolay ayarlama seçenekleriyle yaptığınız değişiklikleri hemen görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver