Altyazı İndirici Ücretsiz İndir SubDownloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Altyazı İndirici SubDownloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SubDownloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten indirilen filmlerin altyazılarını arama zahmetini ortadan kaldıran bu program sayesinde artık hiç zorluk çekmeden istediğiniz filmin istediğiniz dildeki altyazısını bulabileceksiniz. Google Code üyesi yazılım geliştiricilerinin ürünü olan bu açık kaynak kodlu program ile altyazı arama derdiniz sona eriyor. Programın kullanımı oldukça kolaydır: Altyazısını bulmak istediğiniz filmi, programdaki “Add Video File” butonundan programa seçiyorsunuz ve anında size internet üzerindeki altyazı seçeneklerini detaylı olarak sunuyor. Altyazı film versiyon senkronizasyonu internet üzerinden film indirenler için oldukça büyük bir derttir ancak programdaki altyazı özellikleri gösterim detayı istediğiniz senkrondaki altyazıyı bulup indirmenize olanak tanıyor. Ayrıca program üzerindeki aramalar yeterli olmazsa internet tarayıcınız üzerinden de sonuç bulma opsiyonunu size buluyor.

Önemli! Türkçe altyazıları bulmakta bazen yetersiz kalabiliyor. Versiyon güncellemesinde aramalar geliştirilmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver