Altyazı Gömme Programı Ücretsiz İndir AVI ReComp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Altyazı Gömme Programı AVI ReComp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AVI ReComp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AVI ReComp programı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program. Hem ses kaydı bulunan hem de ses kaydı bulunmayan AVI’lere destek sağlayan bu küçük boyutlu video aracı XviD kodlaması kullanarak video dosyalarına hızlı ve kalite bir şekilde sıkıştırma işlemi yapmanıza olanak sağlıyor.

Altyazı ayarlamalarında sorun yaşadığınız filmlerinizin keyfini tam olarak çıkarmak istediğinizde kullanabileceğiniz AVI ReComp programı sahip olduğunuz video dosyalarınıza altyazı ekleyerek yeni video dosyaları oluşturmanıza yarcımdı oluyor. Program işlemleri gerçekleştirirken gerek duyulan her türlü komponent ile birlikte geliyor. Bilgisayarınızda yüklü olmayan bileşenleri bu paket sayesinde kurabiliyorsunuz.

Video dosyalarınızdaki altyazılar için konum, font, boyut ve benzer diğer ayarlamaları gerçekleştirerek sağlıklı görüntüler elde edebileceğiniz AVI ReComp Türkçe dahil birçok dile sağladığı destekle de dikkat çekiyor. Ayrıca program içerisinde gerek duyulan komponentler VirtualDubMod, AviSynth ve XviD kurulumlarıda isteğiniz dahilinde gerçekleştirilebiliyor.

Programın desteklediği dosya türleri ise şöyle;

Ses formatları: mp3, wav, ac3, dts, oggAltyazı formatları: TMPlayer (.txt), MicroDVD (.txt / .sub), SubViewer2 (.sub), SubRip (.srt), Advanced SubStation Alpha (.ass), SubStation Alpha (.ssa)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver