Altyazı Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Subtitle Mechanic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Altyazı Düzenleme Programı Subtitle Mechanic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Subtitle Mechanic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Subtitle Mechanic, adında da anlayabileceğiniz gibi bir mekanik altyazı senkronizasyon dönüştürücü basit bir programdır. At çalıştır özelliğe sahip 35kb’lık bir dosyadan ibaret olan program, SUB, SRT ve TXT formatlı metinleri okayabilmekte. SUB veya SRT uzantılı altyazı için özel olarak hazırlanmış dosyalarda başlama ve bitiş zamanını tek seferde ayarlayabilmek, senkronizasyonu tututurmak için tek bir tuşla tüm diyalogların sürelerini ve hızlarını değiştirebilemenize olanak vermektedir. 

Program tek bir ekrandan oluşmakta ve yaptığınız değişikleri mevcut olan dosya üzerinde dedğilde yeni bir dosya adı altında kaydetmektedir. Bu sayede orjinal dosya korunmaktadır.

Load: Altyazı dosyasını yüklemeniz için size gezgin ekranını açar.Reload: Orjinal altyazıya geri döndürür. Orjinal dosyayı tekrar yükler.Time: Zaman çizelgesi şeklinde formatlama seçeneğidir.Frame: Sahne şeklinde formatlama seçeneğidir.Ara bölmede kalan 4 farklı ayarlanabilir tuş ise tüm diyalog sürelerinin otomatik olarak değiştirilmesini sağlamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver