Altyazı Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Subtitle Edit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Altyazı Düzenleme Programı Subtitle Edit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Subtitle Edit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Subtitle Edit, popüler bir altyazı düzenleme programıdır. Altyazı eklemek istediğiniz film dosyası veya herhangi bir video dosyasını gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmektesiniz. Google çeviri desteği sayesinde altyazınızı istediğiniz dile yada kendi dilinize çevirebilir ve üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. 75 farklı altyazı formatını desteklemesi, gerçek zamanlı olarak hazırladığınız altyazı dosyasını incelebilmenize olanak vermesi ve iyi düşünülmüş bir arayüze sahip olması nedeniyle altyazı düzenleme programları arasında mutlaka tercih etmeniz gerekenler arasında.Genel özellikleri:

Altyazı oluşturma, düzenleme ve çevirisini yapabilme.
Subrib, MicroDVD, substation alpha, SAMI, youtube sbv ve daha fazla altyazı programı ile uyumlu srt uzantılı altyazı dosyaları hazırlama.
Ses düzenleme ve video içinden sesi ayıklama. 
DirectSHow veya VLC Player ile ortak çalışabilme.
Google Çeviri ile otomatik altyazı çevirileri oluşturabilme.
DVD için şifreli altyazı oluşturabilme.
OCR VobSub sub/idx dosyaları içeri aktarabilme düzenleyebilme.
matroska ve mp4/mv4 dosyaları içine gömülü altyazıları açabilme.
Altyazıları UTF-8 ve ANSI olarak kodlayabilme.
Altyazı kes ve birleştirme sistemi.
Open Office sözlüğü ve diğer sözlüklerde kelime kontrolü yaptırılabilir.,
Altyazıları karşılaştırma,
Çoklu arama ve bulma.

Subtitle Edit programı 75 adet farklı altyazı formatını desteklemektedir. SubRip (*.srt), ABC iView, Adobe Encore, Advanced SubStation Alpha, AQTitleCaptionate, Cavena890 (*.890, binary), D-Cinema (Cinecanvas), Dvd Studio Pro, Dvd Subtitle, EBU Subtitling data exchange format (*.stl, binary), F4Flash xml, MicroDvd, MPlayer2, OpenDvt, PAC (*.pac, binary), Pinnacle Impression, QuickTime Text, RealTime Text, Scenarist, Sony DVD Architect, SubStationAlpha, SubViewer 1.0, SubViewer 2.0, Sami (*.smi), Son (*.son), Subtitle Editor Project, Timed Text 1.0 (*.xml), TTML, Timed Text Draft (*.xml), TMPlayer, TTXT, TurboTitle, Ulead Subtitle Format, UTX, WebVTT, YouTube Annotations, YouTube Sbv, Zero G, Xml, Csv, VobSub (*.sub/*.idx, binary, Matroska files), DVD Vob (*.vob, binary), Blu-ray sup (*.sup, binary,Matroska files), Bdn xml (*.xml + png resimleri, okuma+yazma) ve metin formatındaki her dosyayı desteklemektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver