Altyazı Arama Programı Ücretsiz İndir Sublight Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Altyazı Arama Programı Sublight Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sublight isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sublight kolayca çevrimiçi platformlar üzerinden altyazılara erişmenizi sağlayan başarılı bir programdır. Program sayesinden en sevdiğiniz dizi ve filmlere ait altyazıları kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Programın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Sihirbaz arabirimi sayesinde; dil, görünüm, altyazı dili, video oynatıcı ve altyazı eklentileri gibi özellikleri kolayca ayarlamak mümkündür.

İsterseniz elle istediğiniz dizi veya film ile ilgili altyazıyı arayabileceğiniz gibi isterseniz de dizi veya film dosyasını sürükle bırak yöntemiyle program içerisine atarak sizin için otomatik olarak altyazıları bulmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Sublight‘ın arama sonuçlarını filtrelemek, tüm sabit diskinizdeki filmleri taramak gibi farklı ve güzel özellikleri bulunmaktadır. Bunlar dışında isterseniz kendinize ait altyazı çevirilerinizi de kolayca yayınlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver