Altun Deva Bitkisel Form Ürünleri Cilt Bakımı Kilo verme Strese Çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda Altun Deva Bitkisel Form Ürünleri Cilt Bakımı Kilo verme Strese Çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ALTUN DEVA BİTKİSEL FORM

altun deva iştah açar kan yapar kas ve kemik yapısını güçlendirir, yorgunluk ve halsizliği alır, enerji verir, antioksidadır hamilelerde bünyeyi güçlendirirdir ve kullanımı nın zararları yoktur. Fetüs ü (rahimdeki bebeği) geliştirir. Anne sütünü artırır.

Altun Deva MONA ROZA
Faydaları:

Sivilce, Akne, Kırışıklık, Leke, Çatlak, Kurdeşen, Sedef,

Egzama, Varis, Kaşıntı ve özellikle çocuklardaki pişik sorunu.

İçindekiler: Portakal Yağı, Havuç Yağı, Kayısı Yağı, Buğday Yağı, Gül Yağı, Menekşe Yağı.7

ALTUN DEVA STRESSiZ
Sevdiklerinizle Yaşamın Tadını “Stressiz” Çıkarın…

Sinir,Stres,Sıkıntı,Uykusuzluk,Baş ağrısı,Kalp çarpıntısı,Tansiyon, Kolesterol,Nefes darlıgı hastalıklarınıza deva olacak bir üründür.

Kullanım Şekli:Kullanım Şekli:Yetişkinler için günde 3 kere 1-2 tablet alınması tavsiye edilir. Çay şeklinde kullanılabilinir.

LW 60-90 GIDA TAKVİYESİ / 60 Bitkisel Kapsül

İçindekiler:
C Vitamini 13 mg
İyot 82 mcg
Termojenik Karışım 300 mg
Garsinya ekstresi (meyve)
L-Carnitine
Meyan kökü
Krom (Krom pikolinattan)
Özel Karışım 93 mg
Likopen
Yeşil çay (yaprak)
Zencefil (rizom)
Buğday çimi

Tıbbi Bilgiler:
LW6090, içeriğindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür. Formülasyonda bulunan krom insan organizmasında karbonhidrat metabolizması için önemlidir. Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati bir mineral olan krom, kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar. Kromun osteoporozla savaşta ve yakalanmayı geciktirmede etkili olduğu, ayrıca kas oluşumunu da etkilediği bilinmektedir. LW6090’ın içeriğindeki L-Carnitine’in vücutta başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Vücuttaki yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Bu nedenle de enerji açığa çıkar. Pek çok araştırma L-Carnitine’in spor dayanıklılığını arttırmada faydalı olduğunu göstermiştir. Bu ürünün enerji üretimindeki rolü, erkeklerde üretkenliğin arttırılmasında destek olması açısından da önemli yer tutmaktadır. Likopen çok güçlü bir antioksidandır ve zarar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur. Yeşil çay cildi sıkılaştırır, zayıflama sürecinde cilt sarkmalarını önler.

Uyarılar / Önlemler
Kullanmadan önce prospektüsü dikkatlice okuyunuz.Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza danışınız. Tok tutucu özelliği vardır. İlk 10 gün vücut farklı tepkiler verebilir. 10 günden sonra etkisi daha yoğun hissedilir. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.

Kullanım Şekli ve Dozu
Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği takdirde, yemeklerden 30 dakika önce sabah akşam 1-2 kapsül alınır. 60 kapsül 60 günlük kullanım önerilir. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver