Altın İğne Estetiği, Altın İğne İle Yüz Gençleştirme, Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Yöntemi

ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri, ameliyatsız yüz gerdirme, ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu, ameliyatsız yüz gerdirme yöntemi

Ameliyatsız yüz gerdirme : İntracel yöntemi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Estetik yöntemlerle gençleşmek ve güzelleşmek isteyenlerin sayısı her geçen gün arttığı için uzmanların da yöntemleri geliştirme, daha etkili hale getirme ve bilhassa bu yöntemleri ameliyatsız uygulamak için yaptıkları araştırmalar hızla devam etmektedir. Bıçak altına yatmaya gerek kalmayacak yöntemler üzerindeki araştırmalardan doğan yeni bir uygulama ise, İntracel yöntemidir. Ameliyatsız yüz gerdirmek isteyenlerin şimdiki tercihi, İntracel yöntemi oluyor.

 

Ameliyatsız yüz gerdirme yöntemi

Sadece 30 dakikalık ve ameliyatsız uygulanan İntracel yöntemi, yılların meydana getirdiği güzelliğe gölge düşüren kırışıklık ve sarkmaları ortadan kaldırmaya yetiyor. İntracel yöntemi uygulaması esnasında mikro altın iğneler kullanılmaktadır. Mikro altın iğnelerle cildin alt tabakalarına radyo frekans enerjisi gönderiliyor. Radyo frekans enerjisi, cildin alt katmanlarında bulunan ve sıkılaştırma sağlayan kollajen liflerini uyararak yenilenmesini sağlıyor. Böylece cilt kendini toparlayarak gerginleşiyor.

Sadece 2 seansta cerrahi müdahalelerle aynı etkiyi gösteren ameliyatsız yüz gerdirme yöntemi olan İntracel, kalıcı etki yaratarak bu yönüyle oldukça dikkat çekiyor. Japon bilim adamlarının geliştirdiği bu yöntem, genç ve güzel kalmak isteyen her kadın için yepyeni bir cilt vaat ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver