Alternatif Yazı Yazma Editörü Ücretsiz İndir WriteMonkey Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Yazı Yazma Editörü WriteMonkey Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WriteMonkey isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WriteMonkey bilgisayarını tezler, makaleler ve uzun yazılar yazmak için kullananların sevgilisi olabilecek kaliteli uygulamalardan birisi. Bilgisayarınızdaki diğer program ve dikkat dağıtıcı şeylerden uzaklaşmanızı sağlayarak sizi sadece ekran ve kelimeleriniz ile baş başa bırakıyor. Mevcut yazı yazma ve ofis programlarının onlarca menüsü ve karmaşıklığı göz önüne alındığında sadelikten hoşlananlar için hazırlanmış durumda.

Programın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

– Tam ekran düzenleme imkanı

– Hızlı ve sorunsuz

USB bellek ile taşınabilir

– Çoklu dil ve tema desteği

UTF-8 ve Unicode desteği

CSS uygulamaları

– İstatistik modülü

– Daktilo sesleri

– Otomatik kayıt ve yedekleme

Firefox uyumluluğu

WriteMonkey’i kullanırken yazılarınızın yazım aşamasında başka hiç bir şeyden etkilenmeden sadece ekranınıza odaklanırken aynı zamanda diğer yazı editörlerinin gelişmiş özelliklerinden de geri kalmak istemiyorsanız programa bir şans vermenizi öneriyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver