Alternatif Vista Kenar Çubuğu Ücretsiz İndir Thoosje Vista Sidebar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Vista Kenar Çubuğu Thoosje Vista Sidebar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Thoosje Vista Sidebar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft’un Windows Vista içerisinde sunduğu özelliklerin bazılarını vazgeçemediğiniz XP üzerinde kullanmak istiyorsanız, saat, takvim, slayt gösterisi, Google ve Yahoo aramaları veya hava tahmini gibi pratik ve güncel bilgiler sunan masaüstü özelliklerinden biri olan Windows Vista Kenar Çubuğunu bu alternatif program ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

BitTorrent dosyaları arayabileceğiniz, Media Player üzerinden oynattığınız müzik veya video dosyalarını yönetebileceğiniz Thoosje Vista Sidebar size faydalı araçlar sağlarken Vista içerisinde gelen kenar çubuğundan daha az sistem kaynağı tüketiyor ve daha verimli çalışıyor.

Tamamen temiz olan ve hiçbir reklam, casus vb. kötü niyetli yazılım içermeyen bu program sizlere kolaylık sağlayacak birçok yeni nesil gadget ve aracı bilgisayarınız üzerinde kullanıma hazır hale getiriyor. Ayrıca orjinal Vista Kenar Çubuğuna göre %50 daha az bellek kullanımıda sistem performansınızı arttırmanıza yardımcı oluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver