Alternatif Virüs Programı Ücretsiz İndir Solo Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Virüs Programı Solo Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Solo Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Solo Antivirus programı sisteminizde bulunan zararlı yazılımları tespit edip silebilen altenatif bir virüs programıdır.Ufak boyutuna rağmen diğer virüs programlarından herhangi bir eksiği yoktur.Aksine ufak boyutlu yazılımların bile ne kadar işlevsel olduğunu göstermektedir.

Solo Antivirus yazılımının özelliklerine kısaca değinelim.

Yazılım internetten ve diğer bağlantılardan bilgisayarınıza bulaşan zararlı öğeleri temizler.Kendini yeni çıkan virüslere karşı güncelleştirir.İçerisinde virüs bulunan fakat o an çalışan programları engeller ve virüsün yayılmasını önler.Ayarlayacağınız aralıklarda virüs taraması yapabilir.Basit bir kullanıma sahiptir.Birkaç tıklamayla tüm işlemi başlatabilirsiniz.

Solo Antivirus programının temel özellikleri bunlardır.Bu özellikleri 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.Üstelik Vista işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver