Alternatif Ücretsiz E-Posta İstemcisi Ücretsiz İndir Zimbra Desktop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Ücretsiz E-Posta İstemcisi Zimbra Desktop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zimbra Desktop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Geniş depolama kapasiteleriyle e-posta adresleri her şeyi saklamamıza yarıyorlar, ama bunların içinde aradığınız e-postaları bulmakda bir o kadar zor oluyor. Zimbra Desktop e-postalarınıza erişebileceğiniz, onları kontrol edebileceğiniz ve internete bağlı olmadığınızda bile postalarınızı okuyabileceğiniz ücretsiz bir e-posta programıdır. Geliştirilmiş arama motoru ile aradığınız elektronik postalarınızı kolayca bulabileceksiniz.

Zimbra Desktop ile Yahoo! Mail, Gmail, AOL ve Hotmail elektronik posta hesaplarınızı da tek bir yerden kontrol edebilirsiniz. Belirlediğiniz tüm hesaplar üzerindeki postalarınızı program otomatik olarak kontrol eder.

Özellikler:

E-posta, kişi listesi, takvim ve dosya yönetici özelliği,Yahoo! Mail, AOL, Hotmail ve Gmail email adresleri ile senkronizasyon,POP ve IMAP desteği,Windows, Apple ve Linux işletim sistemleri için uygundur,Sınırsız depolama kapasitesi,İnternette çevrimiçi ve çevrimdışı çalışabilirsiniz,Türkçe dahil 20 dil desteği.

E-Posta

E-postalarınızı okuyabilir, düzenleyebilir, yeni e-posta oluşturabilir ve e-postalarınızı cevaplayabilirsiniz,”Sürükle ve Bırak” özelliği ile okuduğunuz mesajları çöp kutusuna atabilirsiniz,HTML formatında mesaj yazabilirsiniz,Mesajlarınıza kişisel imzanızı ekleyebilirsiniz,İnternete bağlı olmadığınızda mesaj yazabilirsiniz, internete bağlı olduğunuz anda mesajınız otomatik olarak gönderilir,Önemli mesajlarınızı işaretleyebilirsiniz,Resimleri, kişileri, mesajları ve eklenmiş dosyaları kolaylıkla bulabilirsiniz,Web DesteğiYahoo! Maps özelliği ile adresleri görüntüleyebilirsiniz,Bulunduğunuz konumu otomatik olarak belirleyerek, size çevrenizdeki yerler hakında bilgi verir,İnternet sayfalarını tarayıcınızı kullanmadan görüntülemenizi sağlar,Yahoo! destekli olarak internette arama yapabilirsiniz,Flickr ile fotoğraflarınızı otomatik olarak kaydedebilirsiniz,KişilerTüm hesaplarınızdaki kişileri tek bir yerde görüntüleyebilirsiniz,Kişilerinizden gruplar yaratabilirsiniz,Kişilerinize fotoğraf ekleyebilirsiniz,Kişileri .csv uzantılı dosya ile başka uygulamalardan alabilir ve .csv uzantılı dosya ile yedekleyebilirsiniz,Yahoo! ve Gmail kişileri ile senkronizasyon yapar,TakvimTakvim yöneticisi ile randevularınızı düzenleyebilirsiniz,Günlük, haftalık, aylık, proje bazlı ve liste olarak takviminizi görüntüleyebilirsiniz,”Balıkgözü” özelliği ile takviminizi aylık olarak inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz,Kişilerinize davet yollayabilir ve boş zamanlarınızı görüntüleyebilirsiniz,Yahoo! ve Gmail takvim ile senkronizasyon yapar,

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver