Alternatif Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir 12Ghosts Zip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Sıkıştırma Programı 12Ghosts Zip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 12Ghosts Zip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

En kolay kullanımlı sıkıştırma yazılımlarından birisi olan 12Ghosts Zip ile artık karşı tarafa bir zip dosyası gönderdiğinizde karşı tarafın bir zip yazılımı yoksa bu dosyayı açamaması gibi bir sorununuz kalmayacak. Kendi kendine açılabilen bir zip formatı olan 12Ghosts Zip2 ile gönderdiğiniz sıkıştırılmış klasörler gittikleri adreste kendileri açılarak herhangi bir yazılıma gerek bırakmıyorlar. Yapılması gereken sadece dosyaya çift tıklanması ve dosya kendi kendine açılmaya başlıyor.

Sadece bu özelliği ile bile kullanabilecek bir sıkıştırma yazılımı olan 12Ghosts Zip, popüler sıkıştırma dosyalarına uyumlu yapısıyla ve kolay kullanım özellikleriyle de güzel bir alternatif.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver