Alternatif Sıkıştırma Aracı Ücretsiz İndir BitZipper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Sıkıştırma Aracı BitZipper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BitZipper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BitZipper kolay kullanımlı farklı sıkıstırma yapabilen bir veri sıkıstırma programıdır.WinZip, WinRar, WinAce ve 12 ayrı türe sıkıştırma imkanı veren bir pogram.Bu program sayesinde winzip ve winrar dosyalarını açmak için teker teker uğraşmayacaksınız çünkü program bu uygulamaya son veriyor ve size büyük ölçüde kolaylık sağlıyor.Ayrıca program gelişmiş arama,kolay yedekleme ve güçlü şifreleme gibi olanaklarıyla kendini ön plana çıkarıyor.

Çoğu arşiv formatlarına uyumludur.(.bh, .cab, .gz, .jar, .lha, .lzh, .tar and .zip)Güçlü bir şifreleme sistemine sahiptir.Kolay arayüz ile kullanım kolaylığı.Çoklu arşiv açma seçeneği.Oldukça gelişmiş bir arama motoruna sahip olması.

Winzip Vs. BitZipper

Winzipten 8 tane daha fazla arşiv formatı açabiliyor.Winzipten 7 tane daha fazla arşiv formatı yaratabiliyor.Arşiv yedeklemesi alır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver