Alternatif Ofis Yazılımı Ücretsiz İndir Ashampoo Office Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Ofis Yazılımı Ashampoo Office Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo Office isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampo Office 2010yazılımı işyerinde veya evde ofis programlarını kullanmak isteyenlere alternatif oluşturacak bir program. Program ofis çalışanlarının temel ihtiyacı olan yazı, planlama ve düzenleme araçlarını biraraya topluyor ve Microsoft Office yazılımlarına oranla hızı ve hesaplı oluşuyla iddialı.

Microsoft Office 2007 ve OpenOffice ile tam uyumlu çalışabilen Ashampoo Office 2010 Word, Excel ve PowerPoint belgelerini sadece okumakla kalmıyor düzenleme de yapıyor. Ayrıca Microsoft Office belge uzantılarında yeni doküman oluşturmanıza da olanak tanıyor. Programın en kullanışlı taraflarından biri USB belleğe kurulabilen taşınabilir özellikte olması. Bu özellik ofisinizi yanınızda taşımanızı sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver