Alternatif Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir Spider Player Basic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Medya Oynatıcı Spider Player Basic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Spider Player Basic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Spider Player Basic günlük masaüstü ses ve video oynatıcıları kategorisine yeni katılmış bir yazılımdır. Diğer programların aksine sadeliği , kullanıcıya sağladığı kolaylıklar sayesinde fazla tutulacağa benziyor. Desteklediği ses formatlarının çeşitliliği sayesinde başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymayacaksınız. Diğer oynatıcılara göre göze batan bir özelliği ise şarkı geçişlerinin stüdyo tarzında (şarkı bitmeye başladığı zaman diğer şarkının çalmaya başlaması) efektlerle yapılmış olmasıdır.

İşte Spider Player ‘ın size sunduğu başlıca özellikler;

Düzgün bas ve yüksek ses kalitesi.Desteklediği ses formatları :MP1, MP2, MP3, MP4, M4A, MPC (MP+, MPP), AAC, aacPlus, AC3, Ogg Vorbis, FLAC, Ogg FLAC, TTA, APE, WavPack, Speex, WAV, CDDA, WMA, MID, RMI, KAR, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX.MP3, WMA, OGG or WAV ses formatlarını dönüştürebilme.İnternet ve ağ bağlantısı üzerinden yapılan yayınları çalabilme.Özelleştirilebilir yerel ayarlar.Kullanıcıların zevkine göre birbirinden farklı skinler.Multimedia klavye destekleme özelliği.CD metinlerini destekleme.Kişisel ikon ayarları.M3U ve PLS playlistleri destekleyebilme.Hızlı ve küçük dosya boyutu.

Beğeninize göre kullanmak istediğiniz skinleri buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver