Alternatif Media Oynatıcı Ücretsiz İndir VideoVox Media Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Media Oynatıcı VideoVox Media Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VideoVox Media Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

VideoVox Media Player basit bir video oynatma ve arşiv oluşturma yazılımdır. Basit kullanım şekli ve sıradan media oynatıcılarına göre sade şekli ile güzel bir yazılım. Arşiv oluşturma özelliği ise kullanıcıların gerçekten işine yarayabilecek düzeyde.

VideoVox Media Player programının başlıca özellikleri arasında diğer yazılımlardanda bildiğimiz ses kontrolü , müzik arşivi oluşturabilme , multi video destekleme , hertürlü çalma ve sanatçı işlemlerini yönetebilme gibi ana özelliklerde var.

Özellikle  programda göze çarpan birkaç nokta ise kullanım şeklinin çok basit olmasıdır. Programda iki ana menü altında tüm işlevler biriktirilmiş. Bu şekilde kullanıcı çok fazla buton arama ve tıklama derdinden kurtuluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver