Alternatif iTunes Aracı Ücretsiz İndir Floola Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif iTunes Aracı Floola Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Floola isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir müzik oynatıcı aygıtınıza şarkı kopyalamak için geliştirilmiş küçük, ücretsiz ve portatif bir yazılım arıyorsanız Floola‘yı kullanabilirsiniz. iTunes yerine kullanabileceğiniz bu alternatif uygulama, iPod‘unuza yüklediğiniz şarkıları görmenize ve bu şarkıları herhangi bir bilgisayara kopyalamanıza izin veriyor. Floola ayrıca iPod’unuzdaki şarkıları çalabiliyor ve cihaza yeni şarkılar kopyalayabiliyor. Ayrıca Floola’yı kullanabilmek için bilgisayarınızda iTunes yazılımının yüklü olmasına da gerek yok.

Floola aracılığıyla podcast yayınlarını bilgisayarınıza indirebildiğiniz gibi iPod’unuzdaki benzer şarkıları bulup temizleyebilirsiniz. Floola’nın diğer üstün özellikleri arasında albüm resimleri ekleme, şarkı sözlerini ve notları düzenleme ve Last.fm entegrasyonu gibi özellikler bulunuyor.

Aynı zamanda Motorola cep telefonlarını da destekleyen bu ücretsiz yazılım iTunes destekleyen tüm donanımlarda çalışabiliyor. İsterseniz direkt iPod’unuz üzerinden de çalıştırabileceğiniz bu program yükleme gerektirmiyor. Linux, Mac OS X ve Windows tüm işletim sistemleriyle uyumlu olan bu program ile iPod medyalarınız kontrolünüz altında.

Müzik Video Podcast

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver