Alternatif Hesap Makinesi Ücretsiz İndir 1ss Hesap Makinesi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Hesap Makinesi 1ss Hesap Makinesi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 1ss Hesap Makinesi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1ss Hesap Makinesi ile Windows işletim sisteminizde bulunan hesap makinesinden kurtulabilirsiniz. Kullandığınız hesap makinesiyle aynı derecede bir görünüme ve işlevsel birçok özelliğe sahiptir.

Hesap makinesinde yaptığınız işlemleri sağ tarafta bulunan menüde liste biçiminde gösterir. Bu özellik sayesinde daha önce yaptığınız işlemlerde hata olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bir önceki işlemde neler yaptığınız artık kolaylıkla görebilirsiniz. İşletim sisteminizde kullandığınız hesap makinesindeki bütün özellikler 1ss Hesap Makinesi‘nde de mevcut. Bunların dışında çok sıfırlı işlemlerde kolaylık olması amaçıyla işlemin sonuna kaç sıfır ekleneceğini belirleyebiliyorsunuz. Program ile hesap yaparken klavyenizde bulunan sayıları kullanabilir veya sanal klavye sayesinde farenizle de işlem yapabilirsiniz. Bitirilmiş ve kağıda yazılması gereken bir işlemin tüm adımlarını, işlemleri atlamadan kağıda yazdırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver