Alternatif Dosya ve Klasör Yöneticisi Ücretsiz İndir UltraExplorer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif Dosya ve Klasör Yöneticisi UltraExplorer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda UltraExplorer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

UltraExplorer özelleştirilebilir arayüzü ve ekstra özellikleriyle Windows Gezgini için alternatif olarak geliştirilmiş bir uygulama. Windows Gezgininde de olduğu gibi dosyaları isim, tür, tarih gibi kriterlere göre sıralayabilen UltraExplorer orjinal Windows arayüzünde olmayan, klasörleri sekmelere yerleştirme, klasör içeriklerini filtreleme, sık kullanılan klasörlere hızlıca ulaşma, dosya isimlerini ve klasör yollarını kopyalama gibi ek özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Deneyimli Windows kullanıcılarına yönelik sunulan bu ücretsiz programın klasör boyutlarını gösterme, çeşitli klasörlerden dosyaları işaretleyip kopyalama gibi eşsiz birçok yeteneği bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver