Alternatif AutoCAD Benzeri Program Ücretsiz İndir GStarICAD Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alternatif AutoCAD Benzeri Program GStarICAD Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GStarICAD isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GStarICAD programı çok iyi bilinen ve kullanılan IntelliCAD yazılımı tabanlı olarak geliştirilen ve alanında tüm endüstri standartlarına sahip düşük maliyetli bir CAD yazılımı. GStarICAD sahip olduğu uyumluluk, benzer çevre birimleri, menüleri, scriptleri, stiller ve daha bir çok özellik ve seçenek ile AutoCAD programına büyük bir alternatif olarak üretilmiş profesyonel bir program.

Hız ve performansı bir arada bulunduran yüksek kaliteli bir IntelliCAD versiyonu olan GStarICAD sağladığı %99 AutoCAD benzerliği ile AutoCAD kullanmayı bilen kullanıcılara ekstra bir eğitim almadan başka bir programı kullanma imkanı sunuyor.

Not: Programın deneme sürümünü kullanmaya başlamak için GStarICAD kurulumunu gerçekleştirdikten sonra programı çalıştırdığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda “Exit” tuşuna basmanız gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver