Altan Gördüm resimleri fotoğrafları Altan Gördüm nereli Altan Gördüm kaç yaşında

Altan Gördüm kaç yaşında,

 

Bu biyografimiz de dizi ve sinema oyuncusu Altan Gördüm hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Altan Gördüm ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Altan Gördüm kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Altan Gördüm, 1958 yılında Adana’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini okudu ve buradan mezun oldu. Tiyatro eğitimi için Ankara Sanat Tiyatrosu kurslarına katıldı.

1995-1996 sezonuna kadar, AST’de, oyuncu, yönetmen, yönetici ve eğitmen olarak görev yaptı. 1996-2000 yılları arasında özel nedenlerden dolayı, İzmir’de yaşadı. 2000 yılında Devlet Tiyatrosu’ndan aldığı davetle, yetişmiş sanatçı kontenjanından, Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosuna katıldı. Ankara Sanat Tiyatrosu’ndaki pek çok oyunda rol aldı.

Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Vahide Gördüm‘le evlidir. Yalnız son zamanlarda kendilerinin basına yaptığı açıklamada ayrılık kararı aldıklarını belirtmişlerdir.

Altan Gördüm Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol aldığı bazı tiyatro oyunları; Rumuz Goncagül, Sihirli Giysi, Küçük Adam Ne Oldu Sana, Dosyali Osmanlı Tarihi, Galile’nin Yaşamı, Taziye, Mızıkçı, Misafir, Bir Şehnaz Oyun, Bir Ceza Avukatının Anıları, Nafile Dünya, Bir Halk Düşmanı, Sonuncular, Her Şeye Rağmen Elele

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Hoşçakal Umut, Muhteşem Yüzyıl, Labirent, Babam İçin, Canım Babam, Devrimden Sonra, Aşk Geliyorum Demez, Devrim Arabaları, Kavak Yelleri, İlk Aşk, Hayat Bilgisi, Yılan Hikayesi, Kurtuluş, Ziller, Hoşçakal Umut

Etiketler: :
altan gördüm biyografi, altan gördüm kimdir, altan gördüm boyu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver