Almanya İşçi Alımları 2013 İşkur Almanya İşçi Alımları Kursu İŞKUR Almanya Elaman Alımları Garantili İş

İŞKUR Almanya Elaman Alımları Garantili İş,

 

İŞKUR, gün geçtikçe işsizlere iş bulmak için her türlü fırsatı değerlendiriyor. İŞKUR’un düzenlenmiş olduğu kursa katılarak aldığınız belge ile Almanya’da garantili bir şekilde iş bulma imkanını size sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Çalışma veİş Kurumu İl Müdürlüğü, Almanya’dan Europcare İnsan Kaynakları firması ve Antalya Aspendos Hastanesi ortaklığıyla ”Almanya’da Eğitim ve İstihdam Projesi” kapsamında istihdam garantili hasta ve yaşlı bakım elemanı kursu açtı. 60 kişinin katıldığı kursu bitiren lise mezunu 14 genç, Almanya’da Nürnberg Belediyesi’ne ait huzurevinde işbaşı yaptı.

Sizde bu kursa katılıp belgenizi alarak Almanya’da istihdam fırsatına kavuşabilir ve yıl boyunca Almanca eğitimi alabilirsiniz.. Yüksekokul düzeyinde yaşlı bakım teknikerliği eğitimiyle bu branşta diploma almaya da hak kazanacak gençler, ayrıca Almanya’da sürekli çalışma hakkı kazanacak.

İŞKUR Kursu Almanya İşçi Alımları Başvuru Formu 2013

Yurt içinde de istihdam olanağı sağlayan kursun ikincisi de 182 kişinin katılımıyla başlatıldı. Kursu tamamlayanların en az yarısı da yine yurt içindeki ihtiyaç bulunan yerlerde istihdam edilmesi planlanıyor. Ocak ayında tekrarlaması planlanan projeye gençlerin yoğun ilgisi bulunuyor. İşkur yönetimi iş arayan gençlere istihdam olanaklarını daha da artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Etiketler: :
almanya işçi alımı 2013, 2013 almanya işçi alımı, işkur almanya işçi alımı, 2013 almanya şöför alımı, almanya işçi alımları 2013, 2013 almanya işçi talebi, işkur antalya kursları 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver