All Office Converter Pro Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:All Office Converter Pro   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,All Office Converter Pro   Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link,All Office Converter Pro   Full İndir Download, Demo İndir Demosu, All Office Converter Pro  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

All Office Converter Protüm dokümanları ve resimleri birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir ofis dosyaları dönüştürme aracıdır. Kolay kullanımlı arayüzü ve farklı formatları birbirine dönüştürme özelliği sayesinde ofis yazılımları ile birlikte kullanabileceğiniz bir araç olan All Office Converter sayesinde Microsoft office word(.doc, .docx. docm), excel(.xls, .xlsm, xlsx), powerpoint(.ptt, .pptx, .pptm), pdf, htm, html, rtf, txt formatlarını birbirlerine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız ofis dosyalarına jpg, bmp ,gif ,tif ,wmf ,emf, tga, rle, png gibi resim formatlarından imajlar da ekleyerek dokümanlarınızı görsel olarak da geliştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dönüştürebildiği formatlar:

  • Word, Excel, PowerPoint, DOC, RTF, XLS, PPT, TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, RLE, EMF, WMF, TXT, HTM ve HTMLformatlarını PDF formatına dönüştürebilir,
  • PDF formatındaki dosyaları Word, Excel, DOC, RTF, XLS, TXT, HTM, HTML, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • Word DOC formatındaki dosyalarınızı PDF, Excel, XLS, TXT, HTM, HTML, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMFve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • RTF, XLS, PPT, TXT, HTM, HTML, PowerPoint, Excel ve PDF formatındaki dosyalarınızı Word DOC formatına dönüştürebilirsiniz.
  • PowerPoint PPT sunum dosyalarınızı RTF, XLS, TXT, HTM, HTML, Word, Excel, PDF ve DOC formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • HTM HTML dosyalarınızı Word, DOC, PDF, Excel, XLS, TXT, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMFformatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • JPG, BMP, GIF, TIF, EMF, WMF, PNG, TGA ve RLE gibi imaj formatlarına sahip dosyalarınızı birbirlerine dönüştürebilirsiniz.

Tek bir araç ile yukarıdaki tüm formatları gerekli formatlara dönüştürebilmeniz için All Office Converter programını kullanabilirsiniz.

Önemli! Program ücretsizi olarak kullanmak için programı ilk başlattığınızda sunulan 3 seçenekten ortadaki “Free Version” seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda sürekli satın almanız yönünde reklamlar çıkacaktır ve her defasında bir dosya dönüştürmenize olanak tanıyacaktır. Ayrıca ücretsiz versiyonda programı kapatırken satın almanız yönünde açılan sayfayı kapatarak programdan çıkabilir ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver