Alışveriş sitelerinden gelen indirim ve kampanya maillerin hepsini toplu silme

Türkiye’de yeni alışveriş ve fırsat siteleri çıktıkça insanların internet üzerinden online alışveriş sayısı günbegün artıyor. Fakat bu alışveriş siteleri yeni kampanyalarını ve en son fırsat indirimlerini bizlere duyrumak ve daha çok ziyaretçi çekmek için eposta kutumuzu çöp yığınına çevirecek kadar email ile dolduruyor.

Bu epostaları tek tek silmek işkence halini alabilir. Peki fırsat sitelerinden gelen epostaların tamamını aynı anda bir kerede tek tıklamayla silmek istermiydiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir silmediğiniz mailler için çok pratik bir yöntem var. Gmail adresinize girin ve arama çubuğuna from:(@…com) yazın. Size gelen ve silmek istediğiniz mail adresini uzantısına göre .net, .org, . com olarak değiştirin.

Aynı yöntemi From kalıbı altında her maile uygulayabilirsiniz.

Bu şekilde yazdıktan sonra arama tuşuna basın. Karşınıza o adresten gelen tüm mailler çıkacak tümünü yukarıdaki küçük kutudan seçin, çok sayıda mail seçtiğinizde en üst ortada bu aramaya uyan tüm iletiler seçilsin mi diye bir yazı çıkar seçilsin deyip çöp kutusu ikonuna tıklayın seçtiğiniz tüm mailleriniz çöp kutusuna taşınmış olur isterseniz çöp kutusuna gidip tek tıkla yine maillerinizi silebilirsiniz, silmezseniz zaten onlar 30 günde kendilerini imha ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

  1. Yıllardır gmail kullanıyorum valla helal olsun çok yardımcı oldun. rek.. tıkını hakettin.

  2. Yalnız o gmailin gelen kutusundaki sayı ne öyle yaa :))) Hayatımda ilk kez gördüm. Acaba sahibi okuyacak mı koleksiyon yapıyor herhalde

Cevap Ver