Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir, Alexandrite Lazer Epilasyon Yöntemi, En Son Lazer Epilasyon Yöntemleri

lazer epilasyon son teknoloji, lazer epilasyonda gelişmeler, lazer epilaysonda yeni gelişmeler, Vakumlu Diod Lazer epilasyon nedir

Lazer epilasyonda son gelişmeler

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Lazer epilasyonda son dönemlerde hızlı gelişmeler yaşanıyor. İstenmeyen tüylerin çözümü için tercih edilen lazer epilasyon yönteminde önemli bir adım olan tarayıcılı Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon yöntemleri artık Türkiye’de de kullanılmaya başlandı.

 

Lazer epilasyon yöntemleri arasında teknolojinin son gözdesi olan Scanner’lı (tarayıcılı) Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon yöntemleri FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onay almıştır.

Türkiye’de de kullanılmaya başlayan Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon bir çok tıp ve estetik merkezlerinde bulunuyor. Bu sistemler Türk insanının yapısına da çok uygunlar. Genellikle aşırı koyu olmayan bir tene ve kıl yapısına sahip bir toplum olduğumuz için, bu yöntemler ile ağrısız ve kısa sürede tüylerimizden kurtulabileceğiz.

Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon yöntemleri oldukça hızlı. Bu yöntemler 15 dakika gibi kısa bir sürede acısız olarak uygulanıyor. Vücudun her bölgesinde de kullanılabilme özelliği taşıyor. Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon Sistemleri hem bayanlar hem de erkekler tarafından oldukça ilgi görecek gibi…

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver