AlertBox, İnternet sitesindeki değişiklik ve güncellemeden haber ve uyarı veren eklenti

AlertBox bir Firefox eklentisi olup herhangi bir internet sitesinin web sayfasındaki ufak bir kısımda yapılan tüm değişiklikleri ve güncellemeleri sizlere haber verebilir. Sadece ufak bir kısım değil tabi, isterseniz sayfanın tamamında yapılan değişiklik ve güncellemeleri anında takip edebilirsiniz.

Bu eklenti en çok da internetten alışveriş yapanların işine yarayacaktır. Çünkü belirli bir süreyle açık artırma usulü satılan ürünlerin fiyatı sürekli olarak değişmekte ve fiyat aralığı hep güncellenmektedir. Siz tıpkı aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bu ürünün gösterildiği sayfanın fiyat kısmını farenizle çift tıklayıp seçin ve ardından sağ tıklayıp açılan menüden”Add alert for changes in clicked element” seçeneğini tıklayın. Artık bu fiyat bilgisindeki tüm değişmelerden haberdar olacaksınız. Eklenti sizi her güncelleme de alarm vererek uyaracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca açılan menüden “Add Alert for changes in page” seçeneğini seçerseniz, bu kez tüm sayfada yapılan değişikliklerden haber alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver