Alanadı Bilgi Tarayıcısı Ücretsiz İndir ActiveWhois Browser Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Alanadı Bilgi Tarayıcısı ActiveWhois Browser Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ActiveWhois Browser isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ActiveWhois programı size belirlediğiniz alan adı hakkındaki bilgileri bilgisayar ekranınıza getirmenizde yardımcı olan bir WHOIS aracı. Basit arayüzü içerisinde güzel bir şekilde sıralanmış bilgileri karşınıza getiren bu program DNS bilgileri dahil IP adresleri, bağlantı hızları gibi domain bilgilerini de size sunuyor. Kime ait olduğunu merak ettiğiniz web sitelerinin adreslerinden sorgulama yaparak sitenin kime ait olduğunu, nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Program aynı zamanda e-postalar ve URL’ler gibi tüm alan sonuçları da alan adına ek olarak linklendiriyor. Böylelikle sizde linklenen domain’e basit olarak programın linklendirdiği yerlerden ulaşabiliyorsunuz.

ActiveWhois Browser içerisinde bulundurduğu Direct Whois seçeneği ile sizlere uluslararası alan adları ve Internet Explorer/Firefox entegrasyonu destekleyen sunucuları tanımlamanıza da olanak sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver