Alain Delon kim Alain Delon resimleri fotoğrafları Alain Delon kaç yaşında

Alain Delon kaç yaşında,

 

Bu biyografimiz de Fransız sinema oyuncusu Alain Delon hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Alain Delon ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Alain Delon kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Alain Delon, 1935 yılında Fransa’da dünyaya geldi. Henüz çocuk yaşta iken annesi ile babasının ayrılması Delon’un çocukluğunun ne kadar zor geçeceğini işaret etmişti. Delon çocukken çok zor günler geçirdi. Dünyaca ünlü yönetmenlerden Luchino Visconti, Jean-Pierre Melville ve Michelangelo Antonioni gibileriyle çalışma imkânı yakalamıştır. Delon oyunculuğu oynayarak öğrenmiş Gabin ve Venturayı ustaları gören bir aktördür.

Ayrıca, Ermeni soykırımı hakkındaki düşünceleri ile tanınmaktadır. Bir çok sinema filmlerinde rol aldı. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Alain Delon Resimleri

#gallery-1 {
margin: auto;
}

float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}

Asteriks Olimpiyat Oyunları’nda, L’Instinct de mort, Frank Riva, Les Acteurs, Une Chance sur deux, Le Jour et la nuit, Les Cent et une nuits, L’Ours en peluche, Un Crime, Nouvelle vague, Dancing machine, Ne réveillez pas un flic qui dort ve daha fazlası…

Etiketler: :
alain delon boyu kaç, alain delon hakkında yorumlar, alain delon hayati turkce, alain delon kac yasinda

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver