Akupuntur İşletmeleri İçin Hasta Takip Programı Ücretsiz İndir Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Akupuntur İşletmeleri İçin Hasta Takip Programı Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça geniş bir çerçevede kullanılabilen akupunktur tedavisi doğrultusunda hizmet veren sağlık birimleri tarafından kullanılabilecek olan  Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı, işletmenin ihtiyacı olabilecek birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Personel, işletme ve hasta kapsamında belirlenen ihtiyaç türlerine karşı üretilen çözümleri bir paket olarak sunan  Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı ile detaylı personel, hasta ve işletme kayıtları tutulabilir. Muhasebe bilgilerinin de rahatlıkla tutulabildiği bu program ile müşterilere özel hazırlanan hediye çeki ya da indirim uygulamalarını da sistem üzerinden hayata geçirmek kolaylaşıyor.

Müşteriler için detaylı bir randevu sistemi sunan Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı ile e-posta ve kısa mesaj üzerinden randevu saatleri kapsamında müşteriler bilgilendirilebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver