Akupunkturla Sigara Bırakma, Akupunkturla Sigara Bırakma Tedavisi, Akupunkturla Sigara Bırakmak İçin

akupunkturla sigara tedavisi, akupunkturla sigarayı bırakma, sigarayı bırakmak akupunktur, sigarayı bırakmak için akupunktur

Akupunkturla sigarayı bırakmak

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlığa son derece zararlı olan sigaranın, yaşam kalitesini düşürdüğünü çoğumuz bilir ancak bazılarımız ne yazık ki sigaradan kolay kolay kurtulamaz ya da hiç kurtulmaya çalışmayız. Eğer ki siz sigaradan kurtulmak isteyen ancak başarılı olmayanlardansanız sizler için sigarayı bırakma tedavisinde etkili bir yöntem olan akupunkturu araştırdık. Akupunktur ile sigara bırakma artık daha zahmetsiz ve kolay.

Her geçen gün başka faydalarını öğrendiğimiz akupunktur yöntemi sigarayı bırakmada da çok etkilidir. Akupunktur ile sigara bırakma yönteminde amaç akupunktur iğneleri ile nikotin eksikliğine bağlı sıkıntıların kolayca atlatılmasını sağlamak amacıyla beyin uyarılır. Bunun için akupunktur noktaları son derece önemlidir.

Akupunktur ile mutluluk hormonu denilen seratonin salgılanmakta ve seratonin salgılanmasıyla sigara tiryakileri kendilerini daha rahat ve huzurlu hissetmektedirler. Çünkü bu sayede beyinde sürekli nikotin alma nedeni ile salgılanma tembelliğine uğramış nörotransmitterlerin salınımını sağlayarak nikotin yoksunluğundan ortaya çıkan sıkıntılar giderilmiş oluyor.

Sigara tiryakilerinin sigaradan kurtulması için uygulanan akupunktur yöntemi beş seans uygulanma ve ilk seanstan itibaren sigara içimi durdurulmalıdır. Yaklaşık iki haftalık tedavinin ardından nikotin yoksunluğu sendromu ortadan kaldırılmış sigaradan kurtulmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver