Akupunktur İle Uyku Apnesi Tedavisi, Akupunktur İle Uyku Tedavisi, Akupunktur İle Uykusuzluğa Çözüm

akupunktur ile uykusuzluk tedavisi, uykusuzluğa akupunktur tedavisi, uykusuzluk için akupunktur, uykusuzluk tedavisi için akupunktur

Akupunkturla uykusuzluk tedavisi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Uykusuzluk, geceleri uykuya dalmada zorlanma, uykuda dinlenememe, uykuyu sürdürme sorunları olarak tanımlanmakta ve gündüzleri de kişinin kendisini sürekli yorgun hissetmesi, uyumaya meyilli olması, hem fiziksel hem de düşünsel verimliliğinde azalma görülmesi sorunudur. Uykusuzluk problemi olan bireyler geceleri uyur ancak uykuları yeterli ve kaliteli olmadığı için gündüzleri büyük sıkıntı yaşarlar. Bu durum onları hem fiziksel hem de psikolojik olarak etkiler.

Yapılan ilmi araştırmalar gösteriyor ki uykusuzluk tedavisi için akupunktur uygulaması oldukça başarılı. Eğer ki hastalar hekim kontrolü ile uykusuzluk sorunlarını gidermek için bir takım yöntemlere başvurmuş ancak olumlu sonuç alamamış ise akupunktur uygulamasına başvurabilir.

Uyuma düzenini düzene sokan, rahat ve dinlendirici bir uyku çekmemize yardımcı olan akupunktur aynı zamanda uykusuzluğun yarattığı strese karşıda dayanıklı olmamıza muavenet eder. Limbik sistemi regüle edici etkisi sayesinde akupunktur dinlendirici bir uyku çekmenizi sağlar. Akupunktur ile uykusuzluk tedavisi on beş seans uygulanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver