Akupunktur İle Kilo Verme, Akupunktur İle Zayıflama, Lazer Akupunktur İle Kilo Verme

lazer akupunktur ile nasıl kilo verilir, lazer akupunktur ile nasıl zayıflanır, lazer akupunktur ile zayıflama yönemi, lazerli akupunktur ile zayıflama

Lazer akupunktur ile zayıflama

Akupunkturu hepimiz iğneli tedavi olarak biliriz ancak, akupunktur iğnelerinin acı vermemesine rağmen iğneden korkanlar, iğnelerin steril olmadığını düşünenler akupunktur tedavisine sıcak bakmadıkları için lazerle akupunktur tedavisi geliştirilmiştir. Akupunktur tedavisi ile zayıflamak isteyenler, iğneden korkanlar ve iğnelerin hijyeninden şüphe edenler lazerli akupunktur ile zayıflama sürecine girilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Lazer akupunktur, akunpunktur noktalarına uygulanarak hastanın beyin ve sinir uçlarından yayılan nörotransmiter maddeler sayesinde zayıflamak mümkündür. Akupunktur ile zayıflama tedavisi 10-15 seans uygulanır. Lazerli akupunktur sayesinde kilo problemi olan kişinin iştahı düzenlenir, mide asidi kontrol altına alınır, mide kazınması ve yanması engellenmiş olur. Aynı zamanda lazer akupunktur ile kilo verme tedavisinde kilo sorunu olan kişinin düşük kalorili beslenmesinden ötürü husule gelen halsizlik de ortadan kaldırılmış olur.

Lazerli akupunktur kişinin metabolizma hızını düzenleyerek daha kolay ve sağlıklı kilo vermesini sağlar. Lazerli akupunktur tedavisi sırasında serotonin ve endorfin hormonu salgılanması arttığı için diyette olan kişi kendini gayet mutlu hisseder. Bu durum hastanın eski alışkanlıklarından uzak kalmanın huzursuzluğunu yaşamamasına ve yeni beslenme tarzı ile yeni hayatına kolay bir şekilde alışmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver