Aksiyon Macera Oyunu Ücretsiz İndir Crysis 2 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Aksiyon Macera Oyunu Crysis 2 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Crysis 2 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mart ayında çıkması beklenen ve belki de 2011 yılının en çok merak edilen oyunu Crysis 2 Multiplayer EA Games tarafından sağlanan linkle yaklaşık 6-7 saat önce sevenleriyle buluştu. Crysis 2 Multiplayer demosunda “Crash Site” ve “Team Instant Action” adına sahip iki farklı mod bulunuyor. Team Instant Action modunda tüm oyuncular iki takıma ayrılıyor. Her takımın görevi en hızlı şekilde diğer takımdan daha fazla ölüm puanı toplamak. Diğer bir mod olan Crash Site ise daha çok görev yapmayı sevenlere yönelik oluşturulmuş.

Henüz demo versiyonu yayınlayan Crysis 2 Multiplayer’da zaman zaman hatalarla karşılaşılsa da zamanla bunlar düzeltilerek keyifli ve sorunsuz bir multiplayer oyun halini alacaktır. Dinamik oyun akışı, seviye geliştikçe karşınıza çıkacak olan yeni silahlar ve özellikler ile değişik harita tasarımları dikkatinizi geçecektir.

EA Games tarafından sağlanan özel sunucu desteğiyle oyun içerisinde takılmadan hareket edebilirsiniz. Oynanabilirliği yüksek olan Crysis 2 Multiplayer grafiksel anlamda sizi memnun edecektir.

Dikkat! Demoyu oynamak için gerekli olan MyCrysis hesabını buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver