akciğerdeki sigaranın yol açtığı katranı atmak için bitkisel çözümler ve doğal yollar nelerdir Hakkında Bilgi

Aşağıda akciğerdeki sigaranın yol açtığı katranı atmak için bitkisel çözümler ve doğal yollar nelerdir ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

akciğerdeki sigaranın yol açtığı katranı atmak için bitkisel çözümler ve doğal yollar nelerdir

Akciğerde yoğun sigara ve tütün mamülleri tüketiminden kaynaklanan akciğerde katran birikmesi için bitkisel kür tedavisi ile akciğerlerinizi rahatlatabilirsiniz. Akciğer temizleme kürü, Ömer Coşkun tarafından tavsiye edilen bir bitkisel arınma detoks kürü olup 1 aylık bir süre almaktadır.

ömer coşkun akciğer temizlemek için bitkisel detoks kürü

Prof.Dr İbrahim saraçoğlundan, doğanın iki mucize bitkisinden, çok faydalı bir kür önerimiz var. Bu önerimizi, hem akciğer kanserinden koruyucu, hem de kanser olan hastalar için, iyileştirici bir etkiye sahip. Isırgan otunun faydalarını bilmeyen yok. ama ısırgan otu, ebe gümeci ile birleşince, adeta mucize yaratıyor. Kürümüz için gerekli malzemeleri saydıktan sonra hazırlanışı ve kullanım şeklini yayınlayalım.
ömer coşkun akciğer temizleme kürü GEREKLİ MALZEMELER ;
* 1/2 lt su
* 4–5 gr (bir tutam) ebe gümeci
* 4–5 gr (bir tutam ısırganotu )

ömer coşkun akciğer temizleme kürü HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :
Suyun içine, ebegümeci ve ısırgan otunu atıp, haif ateşte, ağzı kapalı olarak, 4 dakika kaynatın.Ilıdıktan sonra süzün, ama içerisindeki kalan bitkileri mutlaka ayıklayın. Aç karnına, sabah ve akşam öneleyici olarak, birer çay bardağı, kanser hastaları için ise, birer su bardağı için. Bitki suyunu içtikten en az 20 dakika sonra yemek yiyin. Bu küre, önleyici olarak 1 ay, kanser hastaları için ise;3 ay, hiç ara verilmeden, devam edilmesi faydalıdır. Yılda en az iki defa uygulanır. Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilip, tekrar 3 ay boyunca iki günde bir, bir su bardağı içilir. Daha sonraki günlerde zaman zaman uygulanır.
ömer coşkun akciğer temizleme kürü KÜRÜN KULLANIM ŞEKLİ ;
* Birinci hafta bir gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* İkinci hafta iki gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* Üçüncü hafta üç gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* Dördüncü hafta dört gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* Beşinci haftadan itibaren haftada bir defa sabah ve akşam aç karna birer çay bardağı içilecek.
ömer coşkun akciğer temizleme kürü ÇOK ÖNEMLİ UYARI :
Kullanılan her iki bitkinin, kullanım sırasında ya ikisi birden kuru, ya da ikisi birden, taze olarak kullanılması gerekir. Bitkilerden birisi taze, birisi kuru olursa hiç bir faydası olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver