Akciğer Amfizemine Bitkisel Çözüm, Akciğer Amfizemine Şifalı Bitkiler, Amfizem Bitkisel Tedavisi

amfizem için şifalı bitkiler, amfizeme bitkisel çözüm, amfizeme hangi bitkiler iyi gelir, amfizeme iyi gelen otlar

Amfizeme iyi gelen bitkiler

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kronik akciğer hastalıklarından biri olan amfizem, solunum akciğerlerde yer alan hava keseciklerinin gerilip iyice genişlemesiyle ortaya çıkar ve solunum yetmezliğine neden olur. Bu hastalığı şifalı bitkiler ile önlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Amfizem tedavisi için doktorunuzun uyguladığı tedavi yönteminin yanı sıra ebegümeci çayı da içerek bu rahatsızlığı bir an önce def edebilirsiniz.

Ebe gümeci çayı haricinde ısırgan otu, civan perçemi ve kırlangıç otundan birer tutam olmak üzere çay hazırlayıp içmenizde amfizeme iyi gelecektir. Bitki çaylarını günde üç öğün ılık olarak içmelisiniz.

Her gün bir kadeh kırmızı şarap tüketmek, mürsafi ve az miktarda karabiberi andız pekmeziyle karıştırıp yemek, hormonsuz domatesi göbekle marulla tüketmek ve ev yoğurduna mevsim meyvelerinden karıştırıp yemekte amfizeme çok iyi gelir.

Birer çay kaşığı olmak üzere ısırgan otu granülü ve üzüm çekirdeği granülünü karıştırıp içine bir çay kaşığı ucuyla da harda lotu tohumu ekleyin. Bu karışıma son olarak bal ekleyin ve her sabah yiyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver