Akademik Yazılım Ücretsiz İndir Mendeley Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Akademik Yazılım Mendeley Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mendeley isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mendeley, akademik makale ve bitirmez tezi yazma esnasında ihtiyaç duyulan referans yönetimine dair geliştirilmiş olan başarılı bir yazılımdır. Ücretsiz olmasının yanı sıra sahip olduğu özelliklerle birçok lisans, lisansüstü ve akademik personelin kullandığı yazılımlardan biri haline gelmiştir.

Mendeley üzerinde oluşturabileceğiniz, yazar adı, yıl, başlık, yayınevi gibi önemli noktaları girebileceğiniz referans veri tabanı ile zaman kaybetmeden ihtiyacınız olan referansa ulaşabilirsiniz. Yazılım, oluşturulan makale ve referans veri tabanı üzerinde arama yapabilecek güce sahip.

Bulut bilişim desteği sunabilen Mendeley, nerede olduğunuz fark etmeksizin sunduğu 500 MB değerindeki depolama alanı ile makalelere ulaşabilmenizi ve bir başka cihaz üzerinden de görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

Microsoft Word ile uyumlu olarak çalışabilen ve bir eklenti ile MS Word üzerinden yapacağınız çalışmalardaki metinlere referans ekleme olanağı sunuluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver