Aiseesoft iPhone 4S Film Dönüştürücü Ücretsiz İndir Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Aiseesoft iPhone 4S Film Dönüştürücü Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter, MPEG, VOB, DAT, MP4, M4V, TS, RMVB, WMV, ASF, MKV, 3GP, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, HD video  gibi popüler video dosyalarını Mac sisteminizde iPhone 4S’te oynatılabilecek video ve ses dosyalarına dönüştürür.

Bu dönüştürücü ile iPhone 4S kullanıcıları istedikleri formatta video dosyalarını dönüştürerek cihazlarında izleyebilirler.

Aiseesoft iPhone 4S Movie Converter ayrıca güçlü bir video düzenleyicidir. Örneğin, kullanıcılar bir video parçasını kesebilir, filigran ekleyebilir, videonun parlaklık, doygunluk, kontrast, ton ve sesini değiştirerek, onu iPhone 4S’te izleyebilecekleri formata dönüştürebilirler. Üstelik bu dönüştürmeyi oldukça hızlı yapar.

Version 6.2.52 ile gelen yenilikler:iPhone 5 profili ve dijital imza işlevi eklenerek iPod Touch 5 ve iPod Nano 7 desteği geldi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver