Ahmet Varlı resimleri fotoğrafları Ahmet Varlı nereliAhmet Varlı kaç yaşında

Ahmet Varlı kaç yaşında,

Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Ahmet Varlı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ahmet Varlı ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Ahmet Varlı kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Varlı, 1984 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Oyunculuk Bölümünü okudu ve buradan mezun oldu.  2008 yılında çekilen Şeytanın Pabucu sinema filmi ile ilk oyunculuk hayatına başlamıştır. Yerden Yüksek, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Benim İçin Üzülme dizilerinde rol almıştır.

Ahmet Varlı Resimleri

Ahmet Varlı Fotoğrafları

Ahmet Varlı Resim Galerisi

Ahmet Varlı Resimleri

İsim:  Ahmet-Varlı-Fotoğrafları-205x300.jpg
Görüntüleme: 15682
Büyüklük:  13.9 KB (Kilobyte)

Benim İçin Üzülme Dizisi Orhan Şekerci (Ahmet Varlı) Biyografisi

Ahmet Varlı, 25 Mart1984 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Oyunculuk Bölümünü okudu ve buradan mezun oldu. 2008 yılında çekilen Şeytanın Pabucu sinema filmi ile ilk oyunculuk hayatına başlamıştır.
Yerden Yüksek,(Garip)
Öyle Bir Geçer Zaman Ki,(İlhan)
Bu Kalp Seni Unuturmu(Dr Orhan)
Doktorlar
Benim İçin Üzülme dizilerinde rol almıştır.Benim için üzülme dizisinde (Orhan Şeker)
Orhan: 23 yaşında. Fehime’nin oğlu. Gerçek babasını hiç tanımamış. Erken doğduğu için hafif bir zeka geriliği ve fiziksel kusuru var. Ancak son derece iyi niyetli ve zaman zaman insanları şaşırtacak şekilde akıllı laflar edebiliyor. En iyi arkadaşı mucit Arif. Üvey babası Yaşar işe hiç anlaşamıyor.
Gerçek Adı Ahmet Varlı
Namı Garo
Doğum Tarihi 25 Mart 1984
Doğum Yeri Trabzon
Eğitim Durumu Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Oyunculuk Bölümü
Oynadığı Diziler
Benim İçin Üzülme (TV Dizisi)2012
Öyle Bir Geçer Zaman ki (TV Dizisi)
3. Sezon İlhan2012
2. Sezon İlhan2011
1. Sezon İlhan2010
Yerden Yüksek (TV Dizisi)
2. Sezon Garip2011
1. Sezon Garip2010
Bu Kalp Seni Unutur mu? (TV Dizisi)
Doktor Orhan2009
Şeytanın Pabucu (Sinema Filmi)2008
Doktorlar (TV Dizisi)
2. Sezon2007

Benim için üzülme dizisinde Onu bazen izleyicileri güldürürken bazen’de hüzünlendirirken görüyoruz.Ahmet’in ölümü ile adeta yıkılan ve özellikle Şenay hemşire ile olan diyalogları dizinin 2.bölüm’ünde çok konuşulan Orhan izleyici tarafından o kadar beğenildi ve kabul edildiki bazı kişiler onun gerçekte’te engelli bir kişi olduğunu bile düşündü.Konuşması , Hareketleri , Komikliği , Duygu yüklü sözleri vs vs saymakla bitmez Orhan’ın özellikleri.Bizim düşüncemize göre şu anda dizideki en çok ilgi çeken , beğenilen oyunculuk Ahmet Varlı‘nın hayat verdiği Orhan karakteri.Orhan’ın dizide en iyi dostu Mucit Arif.
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ahmet-Varlı-Resimleri.jpg
Görüntüleme: 14471
Büyüklüğü:  19.0 KB (Kilobyte)

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ahmet-Varlı-Resim-Galerisi.jpg
Görüntüleme: 18212
Büyüklüğü:  32.4 KB (Kilobyte)
ATV’nin sevilen dizisi ‘Benim İçin Üzülme’de ‘Orhan’ isimli engelli bir genci canlandıran oyuncu Ahmet Varlı, dizinin takipçilerinin kendisini gerçekten engelli sandığını söyledi.

Engelli olmadığı halde rolünü başarıyla canlandıran Varlı, ‘Orhan’ karakterine nasıl hazırlandığını şöyle anlattı:
“Orhan’, yeni tanıştığım biri gibi. Şimdi onunla birlikte yürüyoruz. Böyle önemli bir rolü layıkıyla canlandırmak için elimden geleni yapıyorum. İnsanların beni gerçek bir engelli sanması, bir oyuncu olarak beni çok mutlu ediyor” dedi. Dizinin takipçileri ise sosyal medyada Varlı’nın gerçekten engelli olup olmadığını tartışmayı sürdürüyor.

Etiketler: :
ahmet varlı, benim için üzülme orhan, ahmet varlı biyografi, benim için üzülme orhan kim, ahmet varlı vikipedi, benim için üzülme ahmet varlı, benim için üzülme orhan kimdir

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver