ahmet maranki yüzdeki ölü derinin soyulması için bitkisel çözümler Hakkında Bilgi

Aşağıda ahmet maranki yüzdeki ölü derinin soyulması için bitkisel çözümler ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet maranki yüzdeki ölü derinin soyulması için bitkisel çözümler

Suna Dumankaya, sadece yüz için değil, tüm vücut için, doğal bakım önerilerinde bulundu. Deryalı günler Programında önermiş olduğu bitkisel maskemiz, vücut peelingi. Peelingimiz için ;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 kase deniz tuzu,
* 1 adet portakalın rendelenmiş kabukları,
* 1 paket vanilya,
* 2 çorba kaşığı kayısı yağı,
* 2 çorba kaşığı susam yağı,
* Alabildiği kadar süt
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri karıştırıp çok katı veya sıvı olmayan bir peeling kremi hazırlayın. Tüm vücudunuzu bu krem ile ovun. Vücudunuzdaki ölü derileri atarak cildinizi canlandırır.

SUNA DUMANKAYADAN KIRIŞIK ÖNLEYİCİ VE LEKELERE FAYDALI DOĞAL MASKE

Suna Dumankayanın Günbegün programında vermiş olduğu tariflerden bir tanesi de, kırışık önleyici ve cilt lekelerine fayda sağlayan doğal bir maske tarifi idi. Hemen tarifimizi yazmaya başlayalım.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 çorba kaşığı yaban mersini,
*1 çorba kaşığı yoğurt,
* 1 adet beyaz kil,
* 1 çay kaşığı lavanta yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Yaban mersinini belndırla ezdikten sonra, içerisine, diğer malzemeleri de karıştırarak, iyice karıştırın.Elde ettiğiniz maskeyi, yüzünüze, boynunuza ve dekolte kısmınıza sürerek 30 dak bekletin. Ilık su ile yıkayarak nemlendirici kreminizi sürün. Haftada 1 kez uygulanması yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver