Ahmet Maranki Tüy Dökücü Kür, Ahmet Maranki Tüy Dökücü Siyah Merhem Kürü, Bitkisel Tüy Dökücü Krem

bitkisel tüy dökücü krem tarifi, bitkisel tüy dökücü krem yapma, bitkisel tüy dökücü krem yapmak için, tüy dökücü bitkisel krem nasıl yapılır

Bitkisel tüy dökücü krem nasıl yapılır?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

İstenmeyen tüyler yaz aylarında daha da çok istenmediği için kadınların bir çoğu tüylerinden kurtulmanın yollarını ararken sağlıklı-sağlıksız her türlü yönteme başvurmakta, ancak bazıları istedikleri sonuca ulaşırken bazıları da ciddi sorunlarla karşılaşabilmektedir. Sağlıklı olduğundan emin olmadığınız hiçbir yöntemi denemenizi önermeyen Prof. Dr. Ahmet Maranki, kendisinin vermiş olduğu bitkisel tarifleri güvenle uygulayabileceğinizi söyleyerek, ayrıca istenmeyen tüylere bitkisel krem tarifi de verdi.

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin önermiş olduğu bitkisel tüy dökücü krem tarifi doğru ve düzenli bir şekilde uygulanırsa yaz aylarını pek bir rahat geçirebilirsiniz hanımlar. Maranki’nin tüy dökücü bitkisel krem tarifi sayesinde tüylerinizde ciddi bir azalma ve renk değişimi olduğuna gözlerinizle şahit olacaksınız.

Ahmet Maranki tüy dökücü bitkisel krem nasıl yapılır?

Malzemeler

 • Bir diş sarımsak,
 • Bir tane normal boy soğan
 • Birazda siyah merhem
 •  

  Hazırlanışı ve uygulanışı

  Kuru soğan ateşte közlenir. Sarımsak rendelenir ve içine bir miktar siyah merhem eklenir. Sarımsaklı siyah merhem istenmeyen tüylerin üstüne ince bir tabaka halinde sürülür. Ardından közlenmiş soğanda bunların üstüne sürülerek biraz beklenir.

  Bu tarif bir hafta boyunca her gün uygulanmalıdır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver