ahmet maranki sivilce tedavisi havuc elma suyu tedavi kürü Hakkında Bilgi

Aşağıda ahmet maranki sivilce tedavisi havuc elma suyu tedavi kürü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet maranki sivilce tedavisi havuc elma suyu tedavi kürü

Ahmet Maranki Sivilce tedavisi için havuç ve elma suyu karışımının yüze sürülmesini tavsiye ediyor. Tabi elma suyu yerine elma sirkesi kullanmanız cilt ve sivilce lekeleri tedavisi açısından daha makul ve mantıklı olacaktır.

Sivilceler İçin Elma Sirkesi Kürü

Sivilceler birçok kişinin hem estetik açısından hem de sağlık açısından problemi. Sivilcelerden kurtulmak pahasına hemen her türlü yönteme başvurulur. Birçoğumuzun ortak şikayetlerinden olan sivilceler için Prof Dr İbrahim Saraçoğlu’nun bir önerisi var. Maden Suyu – Elma Sirkesi Kürü Sivilceler …
Sponsor

Paylaş
TWITTERFACEBOOK
Yazar:

Angel
Bu Yazıda Okuyacaklarınız:
Maden Suyu – Elma Sirkesi Kürü
Sivilceler birçok kişinin hem estetik açısından hem de sağlık açısından problemi. Sivilcelerden kurtulmak pahasına hemen her türlü yönteme başvurulur. Birçoğumuzun ortak şikayetlerinden olan sivilceler için Prof Dr İbrahim Saraçoğlu’nun bir önerisi var.

Maden Suyu – Elma Sirkesi Kürü
Sivilceler için 1 kahve fincanı maden suyu ile 1 kahve fincanı doğal elma sirkesini (Asetik asit içermeyen elma sirkesi olmalı) karıştırdıktan sonra günde 2 kez (sabah ve akşam) sivilcelerinizin üstüne pamukla sürüp etki etmesi için en az yarım saat bekleyin.

Sivilceler geçene kadar uygulayın.

Uyarı: Elma sirkesi mutlaka doğal olmalı. Marketten satın alıyorsanız asetik asit içermediğini kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver